O NAS

[fusion_separator style_type=”single solid” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”#000000″ top_margin=”” bottom_margin=”” border_size=”16″ icon=”” icon_size=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”40%” alignment=”center” /]

Nasza Historia

Cronen to producent najwyższej jakości puf.
Połączenie najlepszych polskich materiałów ze świetnym wykonaniem tworzy doskonałe pufy, które są chwalone przez klientów w całej Polsce.

Pragniemy, aby nasz produkt pokazał, że możliwe jest połączenie niskiej ceny ze znakomitym wykonaniem, czego klient nie może doświadczyć u konkurencyjnych firm. Sprawdź nasz asortyment, a następnie przekonaj się Sam dlaczego warto jest wybierać produkty firmy Cronen!

Nasza sprzedaż rozpoczęła się na początku lipca 2020 roku. Od tego czasu rozwija się w szokującym tempie. Klienci doceniają znakomitą jakość produktu oraz najniższą cenę na rynku. Jak to osiągnęliśmy? Ścisła współpraca z naszymi dostawcami pozwala obniżyć cenę do takiej, jakiej Polska jeszcze nie widziała. Ponadto wprowadzamy wiele nowości, aby pozytywnie zaskoczyć naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych produktów, które z całą pewnością są najlepszej jakości spośród puf znajdujących się w serwisie Allegro.

Od samego początku naszej działalności za cel obraliśmy sobie przygotowanie dla Polskiego klienta produktu który będzie zachwycał każdym detalem. Chcemy by nasze produkty na pierwszy rzut oka utwierdzały klienta w przekonaniu że jest to produkt wysokiej jakości, będący jednocześnie w zasięgu jego portfela.

Producent nowoczesnych puf do salonu

DSC_4429
K2-5-A