Pufy z najlepszych materiałów – ze skóry ekologicznej, wypełnione granulatem

Oferujemy wyłącznie meble wyprodukowane przez sprawdzone polskie firmy – dostępne w naszym sklepie fotele i pufy z kulkami styropianowymi powstają z rodzimych, najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, by do naszych klientów trafiały tylko wytrzymałe i wygodne meble, które bez problemu przetrwają całe lata. Obszycie proponowanych puf-worków SAKO wykonywane jest z produkowanej w Polsce, doskonałej klasy ekoskóry. Oferujemy meble z obszyciem standardowym tudzież pikowanym – zachęcamy do zapoznania się z galerią różnokolorowych materiałów, z których powstają nasze pufy-fotele z wypełnieniem styropianowym granulatem!

Dwa rodzaje wyjątkowych obić

Proponujemy siedziska ze standardowymi lub pikowanymi obiciami z ekoskóry. Obydwa oferowane rodzaje wykończenia mebli są równie wytrzymałe i prezentują się tak samo doskonale w salonie, pokoju dziecięcym czy w każdej sypialni. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie duże pufy-fotele ze styropianowym granulatem wykonano z ekologicznej, polskiej skóry posiadającej aktualny atest PZH.

Pikowane obicia to doskonały wybór dla wszystkich osób, które preferują wyszukane zdobienia. Zapewniamy naszym klientom możliwość zakupu foteli-puf z granulatem styropianowym udekorowanych niestandardowymi wzorami. Odezwij się do nas, z pewnością będziemy w stanie wykonać dopasowany do Twojego gustu, wysokiej jakości pikowany fotel styropianowy.

Z kolei wykonane ze standardowej, niepikowanej skóry ekologicznej fotele-pufy z kulkami styropianowymi z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom minimalistycznych, lecz eleganckich rozwiązań. To meble, które świetnie prezentują się w niemal każdej aranżacji pomieszczenia.

pufy wykonane z najlepszych materiałów
pufy z najlepszych materiałów

Szeroki wybór wersji kolorystycznych

Oferujemy bogaty wybór wypełnionych styropianem puf-foteli. Możesz przejrzeć dostępne wersje kolorystyczne w jednej z naszych galerii. Proponujemy tak jasne produkty, doskonale nadające się do pokojów dziecięcych, jak i ciemniejsze, idealne do salonów czy sypialni meble.

Jeżeli jednak szukasz innego wzoru perforacji na materiale lub koloru, który nie znajduje się w naszym próbniku – odezwij się do nas. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie fotel z kulek styropianowych w niestandardowym kolorze

Wzornik materiałów Pikowanych

Wzornik materiałów Standardowych

Allegro