Pufy z najlepszych materiałów – ze skóry ekologicznej, wypełnione granulatem

Oferujemy meble wyprodukowane przez sprawdzone, polskie firmy – dostępne w naszym sklepie fotele i pufy z kulkami styropianowymi powstają z rodzimych, najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, by do naszych klientów trafiały tylko wytrzymałe oraz wygodne produkty, które bez problemu przetrwają całe lata. Obszycie proponowanych puf-worków Sako wykonywane jest z produkowanej w Polsce, doskonałej klasy ekoskóry. Oferujemy meble z obszyciem standardowym albo pikowanym. Zachęcamy do zapoznania się z galerią różnokolorowych materiałów, z których powstają nasze pufy-fotele wypełnione styropianowym granulatem!

Fotel wypełniony granulatem – gwarancja najwyższej jakości

W naszej ofercie dostępne są pufy wypełnione styropianem, dzięki czemu są one niezwykle miękkie, a także wygodne. Zapewniamy, że wypoczywanie na nich oznacza relaks na wysokim poziomie. Poza tym nie trzeba obawiać się, że szybko powstaną na nich trwałe wgłębienia, które sprawią, że siedzenie na pufie już nie będzie tak komfortowe, jak wcześniej – po odkształceniu produkt ten wróci do swojego pierwotnego kształtu. Fotele styropianowe to świetny wybór stanowiący gwarancję trwałości, wysokiej jakości oraz komfortu użytkowania. Naszym zadaniem i misją jest sprawienie, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z zakupionych u nas produktów, dlatego każdy z proponowanych przez nas foteli został wypełniony granulatem ze styropianu.

Pufa z kulkami styropianowymi została wykonana z ogromną starannością oraz dbałością o szczegóły, a także przy użyciu tylko sprawdzonych materiałów. Wykorzystany w niej granulat to w 100% bezpieczny materiał, który cechuje się doskonałą jakością oraz lekkością. Nie ma co ukrywać, że to właśnie jego wybór ma ogromny wpływa na to, czy pufa będzie wygodna i na jak długo posłuży. Fotel-pufa z granulatem styropianowym to najlepszy z możliwych wyborów – zalety tego materiału odkryjesz już po pierwszym skorzystaniu z siedziska.

pufy wykonane z najlepszych materiałów
pufy z najlepszych materiałów

Dwa rodzaje wyjątkowych obić

Proponujemy siedziska ze standardowymi lub pikowanymi obiciami z ekoskóry. Obydwa rodzaje wykończenia mebli są równie wytrzymałe i prezentują się tak samo doskonale w salonie, pokoju dziecięcym czy też w sypialni. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie duże pufy-fotele ze styropianowym granulatem wykonano z ekologicznej, polskiej skóry posiadającej aktualny atest PZH.

Pikowane obicia to doskonały wybór dla wszystkich osób preferujących wyszukane zdobienia. Naszym klientom zapewniamy możliwość zakupu foteli-puf z granulatem styropianowym, które posiadają niestandardowe wzornictwo. Odezwij się do nas, a z pewnością będziemy w stanie wykonać dopasowany do Twojego gustu, pikowany fotel styropianowy.

Z kolei wykonane ze standardowej, niepikowanej skóry ekologicznej fotele-pufy z kulkami styropianowymi z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom minimalistycznych, lecz eleganckich rozwiązań. To meble, które świetnie prezentują się w niemal każdej aranżacji pomieszczenia.

Szeroki wybór wersji kolorystycznych

Oferujemy bogaty wybór wypełnionych styropianem puf-foteli. Możesz przejrzeć dostępne wersje kolorystyczne w jednej z naszych galerii. Proponujemy zarówno jasne produkty, doskonale nadające się do pokojów dziecięcych, jak i ciemniejsze – idealne do salonów czy sypialni.

Jeżeli jednak szukasz innego wzoru perforacji na materiale lub koloru, który nie znajduje się w naszym próbniku – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie fotel z kulek styropianowych w niestandardowym kolorze.

Wzornik materiałów Pikowanych

Wzornik materiałów Standardowych

Allegro