Poduchy i podnóżki – dla dzieci, młodzieżowe

Czym jest dla Ciebie komfort? Dla nas to przejście do zupełnie innego wymiaru – wejście na tryb zero zmartwień i sto procent przyjemności. Podobnych odczuć dostarczą Ci nasze podnóżki czy pufy. To siedziska, w których możesz wręcz zatopić się w krainie rozkoszy. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy przeróżne worki oraz poduchy do siedzenia – odpowiednie zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i nastolatków. Pufy można w ciekawy sposób wkomponować do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego, gdyż mogą mieć one kształt chociażby piłki do siedzenia. To doskonała propozycja dla chłopców, choć takie pufy dzięki zróżnicowanej kolorystyce sprawią, że także dziewczynki będą z nich zachwycone.

Wyświetlanie 1–32 z 47 wyników

Kolorowe pufy dla młodszych i starszych dzieci

Dlaczego uważamy, że taka poducha do siedzenia będzie odpowiednia dla dzieci? Powodów jest wiele – zacznijmy jednak od zróżnicowanej kolorystyki pufy. Jako przykład możemy podać worek z naszej bogatej kolekcji SAKO. To pufa do siedzenia dla dzieci, która posiada gładki bądź wzorzysty design. Siedzisko może być żółte, czerwone, zielone, niebieskie, brązowe i nie tylko. Dla małego dziecka odpowiednie będą stonowane kolory, natomiast pufy dla młodzieży mogą być bardziej jaskrawe lub dopasowane do wyglądu pokoju dziecka. Robiąca furorę pufa piłka z serii SAKO również występuje w wielu odsłonach. Tego typu worek może być dla dziewczynki, polecamy np. biało-różowy, biało-szaro-różowy czy żółto-szaro-biały. Dla Twoich dzieci proponujemy także worek do siedzenia w standardowej, biało-czarnej kolorystyce oraz w innych, nietypowych barwach.

Wyjątkowy pomysł na prezent – siedzisko dla dzieci

Niezależnie jednak od tego, jaki kolor będzie miał wybrany przez Ciebie worek-siedzisko gwarantujemy, że świetnie sprawdzi się on jako dodatek do pokoju dla dzieci. Z pewnością pokochają one nasze poduchy. Siedziska dla dzieci możesz kupić im np. pod choinkę lub na urodziny – to idealny pomysł na podarunek, który będzie spełniał praktyczną rolę. Oczywiście siedziska typu pufy dodatkowo uatrakcyjnią dziecięcą przestrzeń! Możesz dopasować je do wystroju pokoiku, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, by nabyć taki worek w kontrastowym kolorze. Każdy maluch na pewno ucieszy się z takiego gadżetu!

Maksymalne bezpieczeństwo idące w parze z wygodą

W przypadku tego typu poduch pod nogi czy siedziska rodzicom zależy przede wszystkim na tym, żeby wybrana pufa była bezpieczna dla dzieci. To zrozumiałe. Każdy nasz fotel czy też worek służący za podnóżek wykonany został w pełni z polskich, wysokiej jakości materiałów. Zarówno poduszka pod siedzisko SAKO, jak i dowolna, mała oraz duża pufa z innej kolekcji jest bezpieczna dla dzieci w każdym wieku. Do produkcji pufy użyto kolorowej skóry ekologicznej, a styropianowe wypełnienie zabezpieczone zostało zamkiem błyskawicznym. Co więcej, nasz puf dla dzieci jest z oparciem, aby poprawić komfort siedzenia oraz wykluczyć sytuację, w której worek wpływałby negatywnie na postawę dziecka. Wybierz siedziska młodzieżowe – dla dziewczynek i chłopców – do ich własnego, dziecięcego pokoju, a z pewnością sprawisz fantastyczny gadżet miłośnikom efektownych dodatków!